affiche B.U.B.DE LIJSTEN VAN DE B.U.B. VOOR DE FEDERALE VERKIEZINGEN VAN 25 MEI 2014

LES LISTES DU B.U.B. POUR LES ELECTIONS FEDERALES DU 25 MAI 2014

ANTWERPEN/ANVERS

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 31)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Joeri Pen
2. Françoise Vanvlasselaer
3. Joséphine Kayigi
4. Stéphane Massaut
5. Erna Van den Broeck

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Jim Rusagara
2. Joëlle Boone
3. Yourin Van den Broeck
4. Safia Kabahoza
5. Joeri Liberloo
6. Nadia Rachad

BRABANT

“VLAAMS”-BRABANT / BRABANT “FLAMAND”

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 32)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Marie-Luce Lovinfosse
2. Emeric Massaut
3. Maggy Maenhoudt
4. Bruno Yammine
5. Darice Rusagara
6. Mohamed Zaoujal

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Yves Pels
2. Carla Vandersteen
3. Luc Savonet
4. Béatrice Rits
5. Ivan Lami
6. Corinne Claerhout

“WAALS”-BRABANT / BRABANT “WALLON”

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 29)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Dimitri Parée
2. Bénédicte Wintquin
3. Pascale Marlier
4. Jean Renard
5. Jérôme Breekpot

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Gwenaëlle Braconnier
2. André Schorochoff
3. Michel De Meerleer
4. Maria Golabek
5. Sandrine Haquin
6. Maurice De Keyzer

Brussels hoofdstedelijk gewest / région de Bruxelles-Capitale

Opgelet/attention : het gaat hier om een regionale lijst (Franse taalgroep) – il s’agit d’une liste régionale (groupe linguistique francophone)

LIJST/LISTE: BUB (nr./n° : 39)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1.  Jérémy Charlier
2  Danielle Becquevort
3  Nicolas  Rener
4  Nadine Philippot
5  Gregory Scholier
6  Fabienne Valton
7  Donovan Stevens
8 Eric Anciaux deFaveaux
9 Pascal Flemal
10  Françoise Van Rompaey
11 Eddie Nicolas
12 Sylvie Pauwels
13 Sven Hoffman
14 Nadine Gilles
15 Olivier Brassart
16 Yasmina Backes
17 Guy Rener
18 Sabrina Iantosca
19 Julien Pauwels
20 Béatrice Foucart
21 Elodie Otjacques
22 Michael Rommens
23 Cyril Platiau
24 Jacqueline Collin
25 Laurie Otjacques
26 Magali Van Laethem
27 Jacques Pirotte

 

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1 Carine Tissaen
2 Guy De Valk
3 Yves De Fauw
4 Ghislaine Hendrick
5 Jérémy Longheval
6 Carine Ponet
7 Sylvain Michaux
8 Arlette Hendrick
9 Angèle Bilteryst
10 Yvon Garet
11 Kim Ngoc Dip
12 Alain Tempels
13 Arlette Stienne
14 Johnny Felgenhauer
15 Edith Meurice
16 Patrick Charlier

 

HENEGOUWEN – HAINAUT

LIJST/LISTE: B.U.B. (nr./n° : 29)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1    Joly Romuald
2    Fragapane Carmela
3    Michel Jean-Pierre
4    Labeuuw Evelyne
5    Engels Ronald
6    Virginie Thomas
7    Marc Lenoir
8    Aurélie Laurent
9    Xavier Raskin

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1    Varlet Maus Tania
2    Mattka Joseph
3    Lassoie Laëticia
4    Ben El Hioul Alexandre
5    Engels Martine
6    Michel Geeurick Michel
7    Kekenbosch Linda

LIMBURG/LIMBOURG

LIJST/LISTE: BELG. UNIE-BUB (nr./n° 10 )

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Sandra Cuyvers

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Tonnie Brichard
2. Willem Segers
3. Marie-Laure Delouvroy
4. Guy Vaneycken
5. Bérengère Declercq
6. Erik Van der Eedt

LUIK / LIEGE

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 30)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Nicolas Jacquemin
2. Anne Delcour
3. Vincent Massaut
4. Jean-Claude Reusch
5. Marie-France Bonnier
6. Alice Neuville
7. Augustine Awunor
8. Pierre-Marie Dupont
9. Benjamin Ville
10. Melissa Montanus
11. Christine Decortils
12. Aurélie Minguet
13. Malory Willemsen
14. Sophie Loneux
15. Maxime Bourgeois

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Aurélie Matray
2. Nicolas Midrez
3. Florence Matray
4.Sébastien Vanherle
5. Larissa Van Mullen
6. Eric Vanvoorden
7. José Jacquemin
8. Paulette Beguin
9. Colette Jacquemin

LUXEMBURG/LUXEMBOURG

LIJST/LISTE: BELG. UNIE-BUB (nr./n°  30)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Jo Conter
2. Victoria Lohay
3. Maxime Dos Santos
4. Gabrielle Cindic

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Katia Jacquemin
2. Yannick Lecomte
3. Nicole Janssens
4. José Englebert
5. Jacqueline Ronveaux
6. Vincent Delaunois

NAMEN / NAMUR

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 30)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Adrien Mertens
2. Véronique Promil
3. Jean-Luc Hautier
4. Marianna Vanlaeken
5. Jean-Paul Verhaegen, Jambes
6. Laurence Silverans, Eghezée

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Sophie Mertens
2. Marc Delouvroy
3. Marie-Zoé Meirlaen
4. Xavier Vincent
5. Gilles Frix
6. Nelly, Crohain-Decat

OOST-VLAANDEREN / FLANDRE ORIENTALE

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 32)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Benedict Verbiest
2. Kathleen Kerckvoorde
3. Jurgen Debo

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Baudouin Hubene
2. Lydie De Smul
3. Joachim Boonaert
4. Jessie De Bock
5. Manuella Cuemmerye
6. Rafaël Sweyd

WEST-VLAANDEREN / FLANDRE OCCIDENTALE

LIJST/LISTE: BELG. UNIE – BUB (nr./n° : 30)

Kandidaat-titularissen – Candidats-titulaires

1. Emiel Roosemont
2. Wivine Mathys
3. Mario Verhelle

Kandidaat-opvolgers – Candidats-suppléants

1. Catherine Garcet
2. Tania Carpels
3. Nico Depoortere
3. Francis Thys
4. Fabrice Wolters
5. Brigitte Van Isacker

Post Navigation