info@unionbelge.be - info@belgischeunie.be

VERKIEZINGEN / ELECTIONS / WAHLEN 14.10.2012: BELG-UNIE GAAT VOOR DE PROVINCIES ! – BELG-UNIE CHOISIT LES PROVINCES ! – BELG-UNIE BEVORZÜGT DIE PROVINZEN !

VERKIEZINGEN / ELECTIONS / WAHLEN 14.10.2012: BELG-UNIE GAAT VOOR DE PROVINCIES ! – BELG-UNIE CHOISIT LES PROVINCES ! – BELG-UNIE BEVORZÜGT DIE PROVINZEN !

Het kartel BELG-UNIE zal kieslijsten hebben in 7 provincies op 10 ! In 170 gemeenten van het Koninkrijk zullen de kiezers voor de provincie op BELG-UNIE kunnen stemmen alsook voor de gemeente in de hoofdstad Brussel, in Gent en in Anderlecht.

De aanwezigheid van BELG-UNIE in de meeste Belgische provincies is symbolisch heel belangrijk omdat wij van mening zijn dat de rol van de provincies moet versterkt worden ten koste van de veel te dure, overbodige en schadelijke gemeenschappen en de gewesten en deze laatste zelfs integraal kunnen vervangen. Tevens wil het kartel meer de nadruk leggen op het feit dat er op 14 oktober 2012 ook provinciale verkiezingen worden georganiseerd wat door de media veel te veel wordt verdoezeld. In Brussel is er sinds de schandalige splitsing van de provincie Brabant in 1995 spijtig genoeg geen provincie meer zodat we daar verplicht zijn aan de gemeenteraadsverkiezingen mee te doen.

Le cartel BELG-UNIE aura des listes électorales dans 7 provinces sur 10 ! Dans 170 communes du Royaume, les électeurs pourront voter pour BELG-UNIE aux provinciales ainsi que dans la capitale Bruxelles, à Anderlecht et à Gand pour les communales.

La présence de BELG-UNIE dans la plupart des provinces belges est symboliquement très importante parce que nous sommes d’avis que les provinces doivent être renforcées au détriment des régions et communautés qui sont trop coûteuses, superflues et nuisibles et qu’elles doivent même intégralement remplacer ces dernières. En même temps, le cartel entend accentuer le fait que le 14 octobre 2012, il y aura aussi des élections provinciales ce que les médias tentent d’escamoter. A Bruxelles, il n’y a malheureusement plus de province depuis la scission scandaleuse de la province du Brabant en 1995, ce qui nous oblige à y participer aux élections communales. 

PROVINCIALE VERKIEZINGEN – ELECTIONS PROVINCIALES

 

BRABANT

 

District Hal/Halle

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Ternat, Opwijk, Merchtem, Liedekerke, Dilbeek, Asse, Affligem, Sint-Pieters-Leeuw, Sint-Genesius-Rode, Pepingen, Linkebeek, Halle, Drogenbos, Beersel, Roosdaal, Lenne, Hernik, Gooik, Galmaarden, Bever

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. CHRISTIAAN VERMORKEN (B.U.B.)

 

District Vilvoorde/Vilvorde

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Wemmel, Meise, Londerzeel, Kappelle-op-den-Bos, Grimbergen, Zemst, Vilvoorde, Machelen, Kampenhout, Zaventem, Wezembeek-Oppem, Steenokkerzeel, Kraainem, Hoeilaart, Overijse

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. MARIE-LUCE LOVINFOSSE (B.U.B.)

2. IVAN LAMI (B.U.B.)

District Diest

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Tielt-Winge, Begijnendijk, Aarschot, Scherpenheuvel-Zichem, Kortenaken, Diest, Bekkevoort, Tremelo, Rotselaar, Keerbergen, Holsbeek, Haacht, Boortmeerbeek

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. VINCENT NYS (B.U.B.)

District Leuven/Louvain/Löwen

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Tervuren, Oud-Heverlee, Leuven, Kortenberg, Huldenberg, Herent, Bierbeek, Bertem

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. BRUNO YAMMINE (B.U.B.)

District Tienen/Tirlemont

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Lubbeek, Glabbeek, Landen, Tienen, Hoegaarden, Boutersem, Zoutleeuw, Linter, Geetbets

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. DANIËL MAESSCHALK (B.U.B.)

District Nivelles/Nijvel

LIJST-LISTE: 9

Gemeenten/Communes: Nivelles, Braine-l’Alleud, Braine-le-Chateau, Ittre, Rebecq, Tubize, Waterloo, Genappe, Villers-la-Ville

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. JEAN-CLAUDE BECKAND (UNIBELGIUM)
2. CECILE MOTTART (UNIBELGIUM)
3. MICHEL DE MEERLEER (B.U.B.)
4. EDWINNE VANPEPERSTRAETE (UNIBELGIUM)
5. ERIC WACKENS (UNIBELGIUM)
6. JEANNINE DEHAEN (UNIBELGIUM)
7. ANDRE SCHOROCHOFF (B.U.B./UNIBELGIUM)
8. BRIGITTE STAS (UNIBELGIUM)
9 MAURICE DE KEYSER (BAB/B.U.B./UNIBELGIUM)

District Wavre/Waver

LIJST-LISTE: 9

Gemeenten-Communes: Wavre, Chaumont-Gistoux, Court-Saint-Etienne, Grez-Doiceau, La Hulpe, Lasne, Ottignies-Louvain-la-Neuve, Rixensart, Jodoigne, Beauvechain, Hélécine, Incourt, Orp-Jauche, Ramillies, Perwez, Chastre, Mont-Saint-Guibert, Walhain

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. PASCALE MARLIER (UNIBELGIUM)
2. MICHAEL BIRO (UNIBELGIUM)
3. DIMITRI PAREE (B.U.B.)
4. OLIVIER ARNOUS (UNIBELGIUM)
5. ALEXIA SCHEPER (UNIBELGIUM)
6. IRYNA DROSEVA (UNIBELGIUM)
7. JOSE MANSET (UNIBELGIUM)

ANTWERPEN-ANVERS

District Turnhout

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Arendonk, Retie, Ravels, Dessel, Hoogstraten, Rijkevorsel, Merksplas, Baarle-Hertog, Mol, Meerhout, Geel, Balen, Turnhout, Vosselaar, Oud-Turnhout, Beerse

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. FRANCOISE MASSAUT (B.U.B.)

2. Emeric MASSAUT (B.U.B.)

 

District Herentals

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Vorselaar, Olen, Lille, Kasterlee, Herenthout, Herenthals, Grobbendonk, Westerlo, Laakdal, Hulshout, Herselt

 

Onze kandidaten-Nos candidats:

1. JOERI LIBERLOO (BAB)
2. PETRA VAN VLIERBERGHE (BAB)
3. MICHAËL DUFRAIN (BAB)

OOST-VLAANDEREN/FLANDRE ORIENTALE

District Gent-Gand

LIJST-LISTE: 13

Gemeenten-Communes: Gent

1. KATHLEEN KERCKVOORDE (BAB)
2. STIJN KELLENS (BAB)
3. TATIANA MATHIJS (BAB)
4. PATRICK VAN DE PUTTE (BAB)
5. NORMA POTTIER (BAB)
6. ALEXANDRE BOUDRINGHIEN (B.U.B)
7. VIVIANE RYCKBOSCH (BAB)
8. JEAN COLLE (BAB)

District Sint-Niklaas

LIJST-LISTE: 10

Gemeenten-Communes: Beveren, Lokeren, Sint-Gillis-Waas, Stekene, Sint-Niklaas, Temse, Kruibeke

Onze kandidaten-Nos candidats:

1. RUDY ROMBAUT (B.U.B.)

WEST-VLAANDEREN/FLANDRE OCCIDENTALE

District Oostende-Ostende

LIJST-LISTE: 11

Gemeenten-Communes: Oudenburg, Ichtegem, Gistel, Oostende, Middelkerke, De Haan, Bredene

Onze Kandidaten-Nos Candidats:

1. EMILIE FONCK (BAB)

2. PATRICK RYCKIER (BAB)

3. ORION BOCHODT (BAB)

4. CHANTAL VAN RUMST (UNIBELGIUM)

5. CHARLES YAGUBI (B.U.B)

District Brugge-Bruges

LIJST-LISTE: 9

Gemeenten-Communes: Zuienkerke, Zedelgem, Oostkamp, Knokke-Heist, Jabbeke, Damme, Brugge, Blankenberge, Beernem, Torhout

ONZE KANDIDATEN-NOS CANDIDATS:

1. RUBEN COTTENJE (BAB)

2. RITA CLAYSSENS (BAB)

3. TOMAS VANDEN BUSSCHE (BAB)

4. GRETA DEWULF (BAB)

5. FREDDY VANCOPPENOLLE (BAB)

HENEGOUWEN-HAINAUT

District La Louvière

LIJST-LISTE: 9

Gemeenten-Communes: La Louvière, Le Roeulx

Onze kandidaten-Nos candidats:

1. JOLY ROMUALD (UNIBELGIUM)

District Soignies-Zinnik

LIJST-LISTE: 9

Gemeenten-Communes: Soignies, Braine-le-Comte, Ecausinnes, Enghien, Silly, Lessines

Onze kandidaten-Nos candidats:

1. BEVACQUA NADIA (UNIBELGIUM)
2. OLIVIER GABRIEL  (UNIBELGIUM)

LUXEMBURG-LUXEMBOURG

District Virton

LIJST-LISTE: 7

Gemeenten-Communes: Florenville, Chiny, Etalle, Habay, Tintigny, Virton, Meix-devant-Virton, Musson, Rouvroy, Saint-Léger

Onze kandidaten – Nos candidats:

1. JO CONTER (CDF)

2. KATIA JACQUEMIN (CDF)

3. JOSE ENGLEBERT (CDF)

4. SUZANNE BAURET (CDF)

5. JASON DEBOROUX (CDF)

6. CHRISTINA YOLANDA BAJAN (CDF)

7. VINCENT DELAUNOIS (CDF)

 

GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN – ELECTIONS COMMUNALES

Brussel-Bruxelles

LIJST-LISTE: 17

 


Onze kandidaten-Nos candidats:

1. EMMY RURITARIYE (CDF)

2. LUC CLAERHOUT (B.U.B.)

3. NICOLE DE VOGELAER (B.U.B.)

4. LAWSON-BULINCKX (CDF)

5. MICHEL MARLIERE (CDF)

Anderlecht

LIJST-LISTE: 16

Onze kandidaten-Nos candidats:

1. SAJID MOHAMMAD (B.U.B.)

2. DOMINIQUE MARECHAL-BAELEN (CDF)

Gent – Gand

LIJST-LISTE: 11

Onze kandidaten-Nos candidats:

1. KATHLEEN KERCKVOORDE (BAB)

2. STIJN KELLENS (BAB)

3. TATIANA MATHIJS (BAB)

4. PATRICK VAN DE PUTTE (BAB)

5. NORMA POTTIER (BAB)

6. ALEXANDRE BOUDRINGHIEN (B.U.B)

7. VIVIANE RYCKBOSCH (BAB)

8. JEAN COLLE (BAB)